« PŘEDCHOZÍ 01 .. 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 DALŠÍ »

Rozhovor s Mistryní České republiky na rány i na jamky 2011.

Článek ve formátu PDF

Mistrovství klubu na jamky 2011

FOTOGALERIE

Celoroční soutěž i tituly Mistra klubu na jamky 2011 v kategoriích muži a ženy je u konce. Do historie líšnického klubu se zapíší několikanásobný mistr a držitel rekordu hřiště (66 ran) Jiří Gut a v kategorii žen Sabina Vaňásková.

Ve finále mužské kategorie se po třech letech pauzy vrací na pomyslný trůn Jiří Gut, který ve finále porazil finalistu i z minulého roku Zdeňka Polavku. Ten svým suveréním výkonem v semifinále přehrál úřadujícího Mistra klubu na rány Kryštofa Mejstříka. Ten v boji o třetí místo nezaváhal a získal bronzovou medaili.

Mezi ženami se trochu překvapivou Mistryní klubu stala Sabina Vaňásková, která si svojí trpělivou hrou ve finále poradila se zkušenou Kristýnou Pohlovou. V boji o 3. místo byla úspěšnější Lenka Sojková a zvítězila v boji až na 19. jamce nad Štěpánkou Rychlíkovou.

Populární soutěž útěchy, jenž vrcholila v ten samý den, byla doménou Romana Sojky, který ve finále porazil Petra Vaňáska. Třetí místo vybojoval Jakub Kautzner.

Mistrovství klubu na rány 2011

FOTOGALERIE

Kryštof Mejstřík a Kateřina Hradečná. To jsou nová jména, která se zapíší do historie líšnického golfu. Vrcholná akce klubu proběhla za krásného počasí. Celkem 48 mužů a žen bojovalo o titul Mistr GKL ve hře na rány pro rok 2011.

V kategorii mužů se dle papírových předpokladů stal Mistrem klubu Kryštof Mejstřík. Kryštof Mejstřík útočil ze zadních pozic a až po dohrání posledního flightu se mohl radovat z titulu. Druhé místo patří Janu Eislerovi, který zahrál pouze o jednu jedinou ránu více než vítěz. Třetí místo si po vyrovnaných dvou kolech odváží Tomáš Kotrč jun.

V kategorii žen se rozhodovalo až v rozehrávce, kdy více sportovního štěstí měla mladá naděje líšnického golfu Kateřina Hradečná, která na druhé jamce rozehrávky porazila zkušenou hráčku Kristýnu Pohlovou. Třetí místo si po zlepšené hře v druhém kole zaslouženě vybojovala Sabina Vaňásková.

V kategorii netto skvělým výsledkem 62 ran netto zvítězil Vojtěch Červ. Kategorie se vyhlašovala v sobotu a Vojta Červ se může pyšnit titulem „hráč GKL s momentálně nejlepší výkonností vzhledem ke svému HCP“.