Mistrovství klubu na jamky 2017

Ve dnech 7. - 8. října proběhlo Mistrovství klubu na jamky.

Z kvalifikace se do pavouka mužů přihlásil plný počet hráčů t.j. 16. Do soutěže žen se přihlásilo 5 hráček.

Počasí bylo vyloženě podzimní, kdy v sobotu foukal malý uragán a v neděli jsme několikrát zmokli, občas vykouklo slunce a o bezvětří se také nedalo mluvit.

Zápasy o postup do nedělního finále začaly v sobotu 7. 10. 2017 od 9.00 hod. Prvním kolem prošli bez většího zaváhání favorité, kdy nejdramatičtější zápas až na devatenáctou jamku, svedl Josef Šulc s Leonardem Hepnerem. Další velmi těsný zápas do sedmnácté jamky byl mezi Zdeňkem Polavkou a Lubošem Haklem. Ostatní vítězové většinou končili na šestnátce. Ve druhém kole už se lámal chleba a mezi nejlepší čtyři postoupili dva staří matadoři, Jiří Gut a Zdeněk Polavka a dva mladíci, Karel Eisler a Tomáš Jucovič. Boj o finále se tedy odehrával mezi zkušeností a mládím. Větší jistotu ran v prvním semifinále zahrál Jiří Gut a postoupil do finále výsledkem 3/2 nad Zdeňkem Polavkou. Druhým finalistou se stal Tomáš Jucovič který porazil Karla Eislera 2/0. Odpoledne jeko první začalo utkání o třetí místo mezi Zdeňkem Polavkou a Karlem Eislerem. Zápas skončil poměrně rychle s výsledkem 6/5 pro Zdeňka Polavku. Finálový duel trval jenom o jamku dál, kde na 14. jamce skončilo utkání o mistra klubu 2017 vítězstvím 5/4 Jiřího Guta nad Tomášem Jucovičem. Jiří Gut je tedy Mistrem GKL na jamky pro rok 2017 a je to jeho již čtvrtý mistrovský titul v této soutěži.

V ženách, z důvodu nízké účasti, bylo v sobotu odehráno pouze jedno utkání o postup do nedělního semifinále mezi Amálkou Hradečnou a Kim Hofmanovou. Kim Hofmanová zvítězila 6/4. Nedělní dvojice tedy byly Natali Kamberská - Kim Hofmanová a tento duel skončil vítězstvím Natali Kamberské v poměru 7/5. Mnohem vyrovnanější byl druhý zápas mezi Denisou Pavlíkovou a Kateřinou Hradečnou. Zde po tuhém boji zvítězila 2/1 Denisa Pavlíková. I další zápasy byly velmi vyrovnané a třetí místo vydřela Kim Hofmanová 2/1 nad Kateřinou Hradečnou. Stejným poměrem 2/1 vyhrála nad Denisou Pavlíkovou a tím získala titul Mistryně GKL na Jamky 2017 Natali Kamberská. Zároveň také získala tzv Double, kdy v letošním roce vyhrála i mistrovství GKL na rány.

Gratuluji našim novým Mistrům klubu, vydobyli si slávu a obdiv ostatních členů GKL a také budou nesmazatelně vyryti do putovních trofejí.

Výsledky všech zápasů najdete zde.

Fotografie z Mistrovství klubu najdete ve FOTOGALERII.

Výsledky Mistrovství GKL ve hře na jamky 2017

1. místo    ženy  Natali Kamberská            muži  Jiří Gut

2. místo    ženy  Denisa Pavlíková             muži  Tomáš Jucovič

3. místo    ženy  Kim Hofmanová               muži  Zdeněk Polavka

Výsledky Mistrovství GKL ve hře na jamky 2016

1. místo    ženy  Denisa Pavlíková            muži  Josef Kubíček

2. místo    ženy  Kim Hofmanová             muži  Marek Babšický

3. místo    ženy  Kateřina Hradečná          muži  Karel Eisler

Výsledky Mistrovství GKL ve hře na jamky 2015

1. místo    ženy  Kim Hofmanová              muži  Jiří Gut

2. místo    ženy  Kateřina Hradečná          muži  Marek Babšický

3. místo    ženy  Lucie Zicháčková            muži  Vladimír Hepner

 

 

detail