« PŘEDCHOZÍ 01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08 , 09 , 10 .. 100 DALŠÍ »

Czech Ladies Open v Berouně

FOTOGALERIE

Světový golf na českých hřištích: Ladies European Tour zavítá do Berouna

Největší golfovou událostí roku na českých hřištích se stane Tipsport Czech Ladies Open 2020 od 28. do 30. srpna. Po loňské premiéře na Karlštejně se turnaj přesouvá do Beroun Golf Clubu, mění se z duálního podniku LET/LET Access na plnohodnotný status Ladies European Tour a zvyšuje prize money na 200 000 Eur.

Bude se jednat první letošní turnaj evropské dámské elity na kontinentu, mimo Británii, kam se LET podívá a kde také obnoví svou sezonu, přerušenou kvůli pandemickému stavu. Tipsport Czech Ladies Open 2020 následuje v kalendáři LET bezprostředně po Ladies Scottish Open, kde sezona restartuje, a majoru Women´s British Open. Toto mimořádné postavení v kalendáři zajišťuje turnaji nejlepší možnou hráčskou účast ze zahraničí.

Již více než měsíc před startem Tipsport Czech Ladies Open 2020 jsou mezi přihlášenými zvučná jména. Patří k nim vítězky celoročního žebříčku Order of Merit, Lee-Anne Pace (JAR) a Beth Allen (USA), stejně jako obhájkyně loňského titulu, Carly Booth ze Skotska. Další silné britské zastoupení představují mj. vítězky turnajů LET Annabel Dimmock, Becky Morgan, Florentyna Parker, Hannah Burke nebo Amy Boulden. Do Česka se vrací úspěšná Švédka Camilla Lennarth, stejně jako loňské překvapení, mladá Slovinka Pia Babnik. Uzávěrka přihlášek je 14 dní před startem turnaje, takže lze očekávat ještě další hvězdy. Českou reprezentaci by mělo tvořit až dvanáct hráček a z toho polovina nejlepších amatérek.

„Jsem velmi rád, že po měsících nejistoty, způsobené globální zdravotní situací, můžeme ohlásit návrat jak českého turnaje, tak celé Ladies European Tour. Akce proběhne s opatřeními na ochranu zdraví všech zúčastněných podle norem našich i LET. Stoprocentní bezpečnost je pro nás prioritou. Rovněž mě těší pokračující podpora a spolupráce s titulárním partnerem, sázkovou společností Tipsport a vážím si neocenitelné pomoci i dalších našich partnerů i zástupců LET. Postavení turnaje nás zavazuje uspořádat špičkovou akci, která by měla být českým golfovém vrcholem roku,“ řekl promotér Luboš Koželuh ze společnosti Premier Sports CZ.

Přijďte i vy podpořit české hráčky a zažít atmosféru světové golfové tour na vlastní kůži. Třídenní program Tipsport Czech Ladies Open začíná již 28. srpna.

 

Více informací najdete na webu www.czechladiesopen.cz

Kvalifikace družstev mládeže do 18 let

FOTOGALERIE

V úterý 21.7.2020 se na golfovém hřišti Prague City Golf club konala Regionální kvalifikace družstev mládeže - chlapci do 18 let na Mistrovství družstev ČR. Do tohoto kvalifikačního turnaje nastoupil i tým mládeže Golfového klubu Líšnice ve složení Filip Lukáš, Leonard Hepner a Alexandr Hepner. Naši hráči se snažili, ale v silné konkurenci ostatních týmů se do finále Mistrovství družstev ČR neprobojovali.

Děkujeme našim hráčům za reprezentaci GKL na tomto turnaji.

Děkujeme našim reprezentantům 1.ligy družstev

FOTOGALERIE

Od pátku 24.7. do neděle 26.7.2020 se v Panorama Golf Resortu hrál letošní ročník 1.ligy družstev mužů a žen - západ.

Po loňském úspěchu mužů, kteří se probojovali z druhé ligy zpět do ligy první, jsme letos v této soutěži měli nasazeno jak družstvo žen, tak i družstvo mužů.

Právo nastoupit v této soutěži  mělo 12 týmů žen a 12 týmů mužů.

V tomto letošním tříkolovém turnaji na rány si líšnické ženy vybojovaly 7. místo a muži místo 8. a těmito výsledky si tak zajistili, že v této soutěži budou moci nastoupit i v roce následujícím.

Děkujeme všem našim hráčům, kteří se tohoto turnaje zúčastnili a reprezentovali tak Golfový klub Líšnice.

Výsledky z této soutěže naleznete zde.

« PŘEDCHOZÍ 01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08 , 09 , 10 .. 100 DALŠÍ »
detail