« PŘEDCHOZÍ 01 .. 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 .. 141 DALŠÍ »

Letnice - Zimnice 2018

Tak jako v roce 2017 se i letos se konala 2 ryze dámská klání – nazvané Letnice X Zimnice. Po loňském dvojitém úspěchu Letnic se skóre utkání letos vyrovnalo. Dámy ze zimního týmu vyhrály, jak klání v červenci, tak i souboj v září, který se konal v neděli 23.9. Počasí hráčkám opravdu nepřálo, ale protože dámy nejsou “ z cukru “ bojovaly ve větru a dešti. Odměnou po hře jim jako i v minulých hrách byl výborný oběd od p. Vládi a další dobroty, které hráčky samy přichystaly. Vrcholem byl jako vždy skvělý dort od Jany Sojkové  / Letnice /, který upekla a vyzdobila do tvaru zeleného saka s logem LZ.

Kromě hlavního boje o trofej – zeleného saka na rok 2018, byla vyhlášená cena Longest a Nearest to The Pin. Tyto obě ceny vyhrála opět Kim Hofmanová  / Zimnice /.

Takže dámy, je to výzva – trénovat, trénovat a Kim už konečně porazit !!!  Dále byla vyhlášená cena  “  Vodnice “ o přímý zásah do našich vod. O cenu se musely rozdělit 2 dámy - Jája Vozková a Milli Bukovec  / opět obě z týmu Zimnic /.Tato cena pro “ Vodnice “  obsahovala síťovku na ryby, míčky, zelenou plavací čepici zn. Vulkan a čepice do vody pro všechny dámy Zimnic.  Jsou slušivé, takže je jistě využijí !

Nakonec všechny hráčky zazpívaly  ... “ hodně štěstí, zdraví “ ........ paní Aleně Kličkové, hráčce super senior týmu Letnic, k jejímu životnímu jubileu.  Takže ještě jednou Aleno : hodně zdraví, štěstí a hezkého golfu !!

PODZIMNÍ STABLEFORD

Vážení členové,

níže naleznete výsledky z tohoto turnaje:

Kategorie Muži HCP 0 – 18,4 na prvním místě Vladimír Hepner s výsledkem 36 bodů, na druhém místě Petr Šamánek s výsledkem 35 bodů, na třetím místě Zdeněk Polavka s výsledkem 35 bodů.

Kategorie Muži 18,5 – 36 na prvním místě Petr Kratochvíl st. s výsledkem 32 bodů, na druhém místě Luděk Mimra s výsledkem 32 bodů, na třetím místě Vít Sobíšek s výsledkem 32 bodů.

Kategorie Ženy HCP 0 - 36 na prvním místě Jana Sojková s výsledkem 38 bodů, na druhém místě Anna Polavková s výsledkem 36 bodů, na třetím místě Lenka Sojková s výsledkem 32 bodů.

Kategorie Společná 37 – 54 na prvním místě Petr Kratochvíl s výsledkem 45 bodů, na druhém místě Jiří Cvrček s výsledkem 37 bodů, na třetím místě Marek Černý s výsledkem 35 bodů.

Karel Kubata

Mistrovství klubu na rány 2018

O víkendu 15.9. a 16.9. proběhl turnaj Mistrovství klubu na rány. V sobotním chladném ránu odstartovali všichni účastníci do turnaje plni nadšení a elánu. Následující ráno bylo stejně chladné, ale v průběhu dopoledne se vyčasilo do krásného slunného dne. V odpoledních hodinách proběhlo vyhlášení výsledků turnaje a fotografie můžete nalézt ve Fotogalerii tohoto webu.

V kategorii Muži HCP 0-36 se na prvním místě umístil Zdeněk Polavka s celkovým výsledkem po druhém kole 151 ran, na druhém místě Karel Eisler s výsledkem 154 ran a na třetím místě Jiří Gut ml. s výsledkem 155 ran.

V kategorii Ženy HCP 0-36 se na prvním místě umístila Denisa Pavlíková s celkovým výsledkem 146 ran, na druhém místě Natali Kamberská s výsledkem 151 ran a na třetím místě Kim Hofmanová s výsledkem 156 ran.

Ve společné kategorii  NETTO, která je vyhodnocena z výsledků 1.dne, vyhrála Eva Tichá HCP 14,1 se skóre 85 ran Brutto a tím dosáhla výsledku 69 Netto.

Všem umístěným blahopřejeme a vítězům držíme palce na turnaji Mistrů a Mistryň z klubů České republiky ve hře na rány brutto, který proběhne ve druhém říjnovém víkendu v areálu Golf Resort Konopiště.