Letnice - Zimnice 2018

Tak jako v roce 2017 se i letos se konala 2 ryze dámská klání – nazvané Letnice X Zimnice. Po loňském dvojitém úspěchu Letnic se skóre utkání letos vyrovnalo. Dámy ze zimního týmu vyhrály, jak klání v červenci, tak i souboj v září, který se konal v neděli 23.9. Počasí hráčkám opravdu nepřálo, ale protože dámy nejsou “ z cukru “ bojovaly ve větru a dešti. Odměnou po hře jim jako i v minulých hrách byl výborný oběd od p. Vládi a další dobroty, které hráčky samy přichystaly. Vrcholem byl jako vždy skvělý dort od Jany Sojkové  / Letnice /, který upekla a vyzdobila do tvaru zeleného saka s logem LZ.

Kromě hlavního boje o trofej – zeleného saka na rok 2018, byla vyhlášená cena Longest a Nearest to The Pin. Tyto obě ceny vyhrála opět Kim Hofmanová  / Zimnice /.

Takže dámy, je to výzva – trénovat, trénovat a Kim už konečně porazit !!!  Dále byla vyhlášená cena  “  Vodnice “ o přímý zásah do našich vod. O cenu se musely rozdělit 2 dámy - Jája Vozková a Milli Bukovec  / opět obě z týmu Zimnic /.Tato cena pro “ Vodnice “  obsahovala síťovku na ryby, míčky, zelenou plavací čepici zn. Vulkan a čepice do vody pro všechny dámy Zimnic.  Jsou slušivé, takže je jistě využijí !

Nakonec všechny hráčky zazpívaly  ... “ hodně štěstí, zdraví “ ........ paní Aleně Kličkové, hráčce super senior týmu Letnic, k jejímu životnímu jubileu.  Takže ještě jednou Aleno : hodně zdraví, štěstí a hezkého golfu !!

detail