« PŘEDCHOZÍ 01 .. 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 .. 141 DALŠÍ »

Pohár Líšnice, XXIII. ročník

FOTOGALERIE

Jeden z vrcholů podzimní sezóny na Líšnici se uskutečnil o tomto víkendu. Hra na rány bez vyrovnání HCP byla motivující pro zaplněnou kapacitu turnaje. Ve třech kategoriích bojovali hráči a hráčky o prvenství v prestižní líšnické soutěži.

Český hickory šampionát 2012 na Líšnici

FOTOGALERIE

Dalibor Procházka novým Mistrem ČR ve hře s hickory holema 2012.

Hickory Mistrovství České republiky se po třech letech vrátilo zpátky na Líšnici. 18. srpna sehráli playeři s dřevěnýma holema na Líšnici golfovou hru na rány. Česká asociace golfových historiku a sběratelů spolu s GKL uspořádala české mistrovství ve hře historickými golfovými holemi – Czech Hickory Championship. Byla přípustná pouze hra originálními holemi, vyrobenými před rokem 1935. Nebyly povoleny repliky.

Mistrovství s historickými holemi se hrálo na 1x18 jamek bez vyrovnání, postupným startem, dle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF (mimo dodatku II – tvar a provedení holí) a Místních pravidel hřiště Líšnice.

Tématiku historických holí, míčů, vaků, oblečení a zvyklostí vyčerpávajícím způsobem popisují stránky www.hickorygolf.cz.

Výsledky zde:
Hickory brutto (formát PDF)
Hickory netto (formát PDF)

Karolína Vlčková, Mezinárodní mistryně ČR na rány je z Líšnice

FOTOGALERIE

Karolína Vlčková vybojovala na brněnské Kaskádě titul Mezinárodní mistryně České republiky na rány pro rok 2012.

Naše nejlepší hráčka klubu, členka GKL a reprezentantka ČR Karolína Vlčková, obhájila titul z roku 2011 a potvrdila tím své postavení nejlepší hráčky České republiky mezi českými amatérskými hráčkami.