« PŘEDCHOZÍ 01 .. 105 , 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 .. 140 DALŠÍ »

30.8. 2014

V těchto dnech Vás zve Golfový klub Líšnice k seznamovací lekci golfu pod dohledem zkušených trenérů. Zahájení je vždy od 14.00 hod na driving range GKL v Líšnici. Všichni jsou srdečné zváni.

Memoriál Hanno Tondera 2014

FOTOGALERIE

V sobotu 7.6.2014 se uskutečnil už XXI. ročník Memoriálu Hanno Tondera. Tento historický turnaj je hrán na rány, takže se ho účastní odvážní golfisté kteří vědí, že každou jamku musí dohrát, ač je to někdy stresující. Před hrou a po devítce bylo možné doplnit sebevědomí škvarkovou pomazánkou a po skončení předepsaného kola na hráče čekala výborná svíčková a lívanečky. Hrálo se za krásného počasí ve třech kategoriích. Vítězkou v ženách se stala Kim Hofmanová , na druhém místě skončila Lenka Sojková a na třetím Jana Sojková . V kategorii muži HCP 18,1 - 36 obsadil 1. místo Petr Šamánek, 2. místo Vladislav Borz a 3. místo  Pavel Přibyl. Kategorii muži HCP 0 - 18 vyhrál Zdeněk Polavka, 2. místo obsadil Dalibor Procházka a 3. místo Tomáš Jucovič.

Fotografie ze soutěže najdete ve Fotogalerii.

Jamkovková liga spuštěna

Příznivci golfové hry na jamky.

1.6.2014 byla spuštěna Jamkovková liga na našem hřišti. Rozlosování, termín dokončení I. kola a pravidla jsou v sekci Soutěže - Jamkovková liga.

Pro ty, kteří se chtějí do této soutěže připojit, není nic ztraceno. Stále se můžete přihlásit na recepci GKL a budete do soutěže zařazeni. Vyhodnocení I. kola je 15.6. a od 16.6. startuje kolo II.