Zimnice vyhrály tradiční utkání s Letnicemi

Zimnice vyhrály tradiční utkání s Letnicemi

Tradiční utkání Letnice vs Zimnice, líšnická obdoba „o něco“ slavnějšího Ryder Cupu, se stejně jako v USA hrálo poslední zářijovou neděli. Čímž podoba mezi oběma prestižními soutěžemi zdaleka nekončí.

Zatímco o nominaci v zápase evropského a amerického kontinentu rozhoduje místo narození hráčů, složení týmů kapitánek Moniky Vaňásek Hodinové a Kim Hofmanové určuje roční období, ve kterém se hráčky narodily. V již devátém pokračování líšnické série Letnic a Zimnic tentokrát s převahou zvítězily v zimě narozené členky klubu a snížily tak celkový stav na 3:6.

Ač formát soutěže, respektive data narození proti sobě krutě staví matky s dcerami (Hofmanovy, Sojkovy...), opět se hrálo v záviděníhodné přátelské atmosféře, soupeřky se zdravě hecovaly a vzájemně si blahopřály ke skvělým ranám. Společnou sladkou odměnou pak byl jako obvykle lahodný dort od vyhlášené „ cukrářky „ Lenky Sojkové. Navíc si všechny účastnice domů odnášely i sladko-kyselou vzpomínku na zápas - limitovaná edice home made zavařenin Líšnický driving jam 2021 vznikla z darů (špendlíky a mirabelky) natrhaných právě na místním driving range.

Alena Drtinová

 

Více fotografií z tohoto utkání naleznete ve fotogalerii.

detail