II.liga žen - odehráno

II. Liga družstev žen – 3.kolo -  OČIMA CADDIE

Krásně upravené hřiště Beřovice přivítalo ve dnech 30.7. – 1.8.2021  družstva mužů a žen  II. ligy k odehrání 3. kola zápasů.

Za Líšnici nastoupil náš B tým ve složení :  Monika Vaňásek Hodinová, Lenka Sojková, Jana Sojková, Gábina Havlíčková a Ivana Pešková.

Po prvním dnu se naše hráčky umístily na 8. místě a tak druhý den nastoupily proti nejsilnějšímu týmu Viet Golf Club. Hráčky tohoto týmu se vyznačují velmi tvrdou a cílenou hrou a hodlaly vybojovat tu nejvyšší cenu. Ovšem naše dámy se této jejich bojovnosti a taktéž převahy množství „ Viet kedíků „ nezalekly a zahrály výborné hry. Vietnamské hráčky ale nakonec celou II.ligu vyhrály a postupují do I. ligy. Naše hráčky nakonec skončily na pěkném pátém děleném místě.

…náš dámský B tým se jako nováček letos v lize  „ rozkoukal „ a už nyní se všechny hráčky těší na příští rok.

Gratulujeme k dělenému 5. místu !!!

Radka Čmolová

caddie

detail