VIII. utkání Letnice x Zimnice

VIII. Dámské utkání LETNICE / ZIMNICE

Doslova a do písmene se přesně po roce,  tj. v neděli 27.6.2021 konalo na našem golfovém hřišti opět ryze dámské přátelské utkání hráček narozených na jaře a v létě  / tým Letnic / proti hráčkám narozených na podzim a v zimě  / tým  Zimnic /.

Týdenní předpověď naznačovala velmi deštivé období a tak jsme si všechny hráčky společně přály, aby nám „ nahoře „  přichystali krásné počasí. Zřejmě „ nahoře „ golfu rozumí a fandí, takže tento den nás přivítal azurovým nebem a my mohly hrát na krásně zeleném a upraveném hřišti s modrou oblohou nad hlavou. Celkem se  sešlo 25 hráček + 2 nehrající dámy, které nás přišly pouze do startu povzbudit, což bylo velmi milé. Součty hcp týmů byly velmi vyrovnané, ale nakonec velice těsným rozdílem vyhrál tým Letnic. Takže, jak již bylo jednou dříve zmíněné, léto patří tomuto týmu a pokud se nám podaří uspořádat další utkání, tentokrát na podzim, tak tým Zimnic určitě nabrousí „ zbraně a hurá na ně „.

Odměnou všem byl,  jak jinak než skvělý, malinový dort vlastnoručně vytvořený Lenkou Sojkovou, který velmi šikovně dokázal zakrojit a nakonec i celý nakrájet náš prezident  Aleš Vozka.  Pak už jsme všichni jako jeden tým  velmi statečně a rychle tuto dobrotu dokázali spořádat. Děkujeme panu prezidentovi  za jeho účast při vyhlášení vítězů a za podporu všech hráček.

Nesmíme opomenout i velké díky našemu greenkeeperovi  a v našem případě i fotografovi  Jiřímu Vozkovi za krásně upravené hřiště a za nafocené snímky, ze kterých pár vybraných  umístíme ve fotogalerii.

Všem hráčkám ale i ostatním zúčastněným  děkujeme za skvělou atmosféru a  přejeme krásné léto užité ve zdraví a pohodě.

Na podzim na shledanou -  Radka Č. a Radka V.

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id TOURNAMENT_LIST