Odehráno přátelské utkání GKL:GCP

V sobotu 13.6.2020 se odehrálo přátelské utkání mezi týmy hráčů Golfového klubu Líšnice a Golf Clubu Praha. Tyto turnaje se konají střídavě na hřištích v Líšnici a v Motole. První turnaj těchto vzájemných soubojů se odehrál v Motole již ve 30tých letech. V Motole se turnaj hrál i letost a znalost domácího hřiště bývá vždy výhodou.

Toto utkání se hraje v pěti kategoriích (muži, ženy, mládež, senioři a vedení klubů), kde v každém družstvu jsou čtyři hráči. Hraje se jedna čtyrhra a dvě dvouhry. Zvítězí klub, který vyhraje tři kategorie, v případě nerozhodného výsledku se jde do rozehrávky ve čtyrhře.

Hrálo se za pěkného slunečného dne (vedro k padnutí) na skvěle připraveném motolském hřištu (skvěle připraveni byli však i motolští hráči). Po slibném začátku, kdy mezi prvními dohrávajícími byli vítězi líšničtí hráči, došlo k obratu a štěstí se začalo usmívat na domácí hráče. K obratu došlo i u počasí a tak turnaj ukončila náhlá bouřka s prudkým deštěm. Turnaj skončil výsledkem 4:1 pro domácí (bod uhrálo líšnické družstvo žen) a tak krásný putovní pohár zůstane v roce 2020 v Motole. Věříme však, že příští rok si ho na Líšnici vybojujeme zpět.

Děkujeme všem líšnickým hráčům, kteří se tohoto turnaje zúčastnili a reprezentovali tak svůj klub.

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id TOURNAMENT_LIST