Pokyny pro návštěvníky hřiště

1.4.

Nařízená celostátní karanténa a s tím spojený zákaz volného pohybu lidí se s platností od 1.4. nadále prodlužuje a proto stále zůstává v platnosti, že je je celý sportovní areál Golfového klubu Líšnice UZAVŘEN a je pro veřejnost NEPŘÍSTUPNÝ.

....................................................................................................................................................

24.3.

Z důvodu prodloužení nařízené celostátní karantény a zákazu volného pohybu lidí platné od úterý 24.3. od 6:00 do středy 1.4. do 6:00 je celý sportovní areál Golfového klubu Líšnice UZAVŘEN a je pro veřejnost NEPŘÍSTUPNÝ.

...................................................................................................................................................

16.3.

Od pondělí 16.3. do úterý 24.3. 6:00 je Golfové hřiště a jeho cvičné plochy z důvodu nařízené celostatní karantény a zákazu volného pohybu lidí UZAVŘENO.

.....................................................................................................................................................

14.3.

Vážení návštěvníci Golfového hřiště Líšnice,

 

z důvodu vládního usnesení o nouzovém stavu na území České republiky se určitá omezení týkají i našeho golfového hřiště.

Žádáme Vás tedy o dodržování nastavených pravidel a respektování pokynů recepce.

 

Pravidla týkající se golfového hřiště:

1. rezervujte si svůj startovní čas buď telefonicky, nebo přes aplikaci TeeTime (je omezen počet startovních míst z důvodu maximálního povoleného množství návštěvníků na hřišti )

2. vždy svůj příchod nahlaste na recepci (včetně dalších osob, které by s Vámi přišli)

3. svou hru začínejte vždy od jamky č.1 a dodržujte posloupnost jamek (nepřeskakujte různě jamky), recepce musí mít přehled o přesném počtu hráčů-návštěvníků na hřišti

4. prosíme Vás, abyste svůj odchod ze hřiště, po ukončení odehraného kola, též nahlásili na recepci

Zároveň Vás prosíme, s ohledem na další zájemce o golfovou hru, abyste nebrali nehrající doprovod s sebou na hřiště z důvodu omezeného povoleného počtu návštěvníků na hřišti.

 

Pravidla týkající se driving range a chippingu:

Jelikož na drivingu a chippingu GKL nedochází k centrálnímu odbavování golfovou recepcí a mají samostatný přístup, tak každá osoba, která se samostatně dostaví na driving nebo chipping, musí samostatně a s vlastní odpovědností dodržovat Usnesení vlády - tedy přepočítat si, kolik je v prostoru driving range a chippingu osob a je-li naplněn počet 30 osob, nesmí do prostoru vstoupit, ale vyčkat, až se uvolní místo.

 

Děkujeme Vám za dodržování těchto pravidel a pochopení této výjimečné situace.

 

Golfový klub Líšnice 14.3.2020


detail