DŮLEŽITÉ - Nouzový stav omezuje i golf na Líšnici

1.4.

Nařízená celostátní karanténa a s tím spojený zákaz volného pohybu lidí se s platností od 1.4. nadále prodlužuje a proto stále zůstává v platnosti, že je je celý sportovní areál Golfového klubu Líšnice UZAVŘEN a je pro veřejnost NEPŘÍSTUPNÝ.

..................................................................................................................................................

24.3.

Z důvodu prodloužení nařízené celostátní karantény a zákazu volného pohybu lidí platné od úterý 24.3. od 6:00 do středy 1.4. do 6:00 je celý sportovní areál Golfového klubu Líšnice UZAVŘEN a je pro veřejnost NEPŘÍSTUPNÝ.

více zde

...................................................................................................................................................

16.3.

Od pondělí 16.3. do úterý 24.3. 6:00 je Golfové hřiště Líšnice a jeho cvičné plochy z důvodu nařízené celostatní karantény a zákazu volného pohybu lidí UZAVŘENO.

.....................................................................................................................................................

13.3.

Také golf se přizpůsobuje opatřením, které vyplývají z vládního usnesení o nouzovém stavu na území České republiky. Níže přinášíme stanovisko Právní komise ČGF včetně následné aktualizace po zpřesňující reakci na nejasnosti výkladu předchozího vládního usnesení.

 

Aktualizované stanovisko Právní komise ČGF 13.3. (19:00)

Usnesení je zpřesňující reakcí na nejasnosti ve výkladu předchozího Usnesení č. 199

Od zítřka tedy platí, že na golfových hřištích či indoorech se ve stejný okamžik nesmí nacházet více, než 30 osob.

Více informací z ČGF zde.

....................................................................................................................................................

"Prosíme návštěvníky Golfového hřiště Líšnice, aby respektovali omezení startovních časů, vždy si rezervovali své startovní časy na recepci nebo přes aplikaci TeeTime a řidili se pokyny recepčních."

"Recepce bude odbavovat hráče tak, aby se ve stejnou dobu v prostoru golfového hřiště nenacházelo více než 30 osob." Podotýkáme, že do celkového počtu budou zahrnuti i pracovníci GKL.


Informace ohledně driving range a cvičných ploch: jelikož na drivingu GKL a cvičných plochách nedochází k centrálnímu odbavování golfovou recepcí a mají samostatný přístup, tak každá osoba, která se samostatně dostaví na driving, musí samostatně a s vlastní odpovědností dodržovat Usnesení vlády - tedy přepočítat si, kolik je v prostoru driving range osob a je-li naplněn počet 30 osob, nesmí do prostoru vstoupit, ale vyčkat, až se uvolní místo.

 

Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel.

detail