Mistrovství GKL na jamky 6.-7.10.2018

O víkendu 6.-7.10. 2018 proběhlo mistrovství našeho klubu na jamky. Do tohoto mistrovského turnaje se nominovali hráči z předešlého turnaje Mistrovství klubu na rány.

Sobotní ráno 6.10. mělo chladný, ale příjemný nádech krásného podzimního dne. Do tohoto rána vyrazili nejlepší hráči a hráčky našeho klubu sehrát mistrovský turnaj, kde se ve dvou kolech  rozhodlo o postupujících do nedělních závěrečných bojů.

Nedělní ráno bylo opět vlídné ke golfové hře a nastoupivší dvojice předváděli krásnou golfovou hru.

V pánské části soutěže si výborně oba dva dny vedl pan Josef Kubíček, který tento turnaj jednoznačně vyhrál. Na druhém místě se umístil po dobrém výkonu Karel Eisler  a na třetím místě pan Zdeněk Polavka.

V dámské části turnaje předvedli hráčky také výborné výkony a turnaj vyhrála Natali Kamberská, na druhém místě se umístila Denisa Pavlíková a na bronzovém stupínku skončila Kim Hofmanová.

Všem účastníkům soutěže a především vítězům blahopřejeme.

Karel Kubata

detail