Mistryně je z Líšnice

Novým mistrem mistrů ve hře na jamky se v pátek 22. června 2018 ve Staré Boleslavi stala Natali Kamberská z GK Líšnice. Naše vítězka ale musela ve finálových zápasech prokázat velkou touhu vyhrát a svou poslední soupeřku doslova udolat.

V zápasech na devět jamek se hráči museli plně soustředit na každou ránu, neboť každá ztráta jamky mohla mít na průběh zápasu zásadní vliv. Zkrácený formát ovšem nabízel dramatičnost od úvodních chvil a všichni účastníci jistě uvítali méně kilometrů v nohách.

Mistryně GK Líšnice Natali Kamberská neměla v úvodu turnaje nejmenší potíže ve čtvrtfinále s Veronikou Patočkovou, v semifinále už se zapotila daleko více: Terezu Málkovou porazila nejtěsnějším možným výsledkem 1/0. A stejně dopadlo i finále proti Michaele Kverkové.

„V semifinále jsem před poslední jamkou vedla o jednu a obě jsme končily parem. Ve finále zahrála soupeřka na poslední jamce do vody, proto jsem vyhrála,“ komentovala poslední dva mače Natali. „Tři zápasy na devět jamek se daly zvládnout, nebylo to tak náročné. Přispělo i to, že je hřiště kratší. Greeny byly úžasné a docela vyšlo i počasí, pršelo jen o pauzu,“ uzavřela naše vítězka.

Za celý golfový klub se připojuji s gratulací a přeji další golfové úspěchy.

Zdeněk Polavka

detail