AKTUALITY

10. 01. 2019 Aktuální stav hřiště
02. 01. 2019 Hřiště uzavřeno
02. 01. 2019 Zimní sezóna 2018/2019 - ceny za hru
18. 12. 2018 PF 2019
22. 11. 2018 Den výročí založení GKL
Netradiční turnaje

Netradiční turnaje

aneb jak jsme kdysi hrávali

VÍCE

XXV. ročník Memoriálu Hanno Tondera

Za krásného letního počasí se na našem hřišti uskutečnil jeden z nejvýznamnějších turnajů pořádaných naším klubem, Memorál Hanno Tondera XXV. ročník.

Bohužel, na tento významný turnaj,  konaný na počest našeho nejlepšího předválečného golfisty, člena GKL, nechodí tolik hráčů jako v minulých letech. Je to škoda, protože opět jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací od živoucí kroniky historie českého golfu, pana Prokopa Sedláka.

Turnaje se zúčastnilo 21 hráčů a hráček ve třech kategoriích. Tuto malou účast zdůvodňuji tím, že se turnaj hraje na rány a to spoustu hráčů odradí. Ale vážení golfisté, v minulosti se jinak nehrálo !!

A teď k výsledkům.

Musím vyzdvihnout hru mladého Leonarda Hepnera, který ve své kategorii HCP 18.5 - 36 zahrál 80 ran, uhrál 47  stablefordových bodů a zlepšil svůj hendikep o 3,7 bodu na 16,2 a samozřejmě tuto kategorii vyhrál. Na druhém místě se umístil náš prezident pan Petr Gottwald a třetí skončil Alexander Hepner.

Mezi ženami byla nejlepší Monika Vaňásek Hodinová před Annou Polavkovou a Evou Tichou.

Kategorii mužů vyhrál Zdeněk Polavka před Alešem Vozkou a Vojtěchem Neprašem.

Myslím, že jsme všichni strávili krásný den na našem hřišti, které se dostává po problémové zimě do skvělé kondice. Hru jsme si všichni užili a zakončili dobrým obědem.

Těším se na setkání při dalších turnajů pořádaných naším klubem.

Fotografie z turnaje najdete ve fotofalerii.

Zdeněk Polavka

detail