Začal turnajový měsíc na Líšnici

Vážení golfisté,

v sobotu 3.9. 2016 začala série golfových turnajů na našem hřišti. Měsíc září je přímo nabitý soutěžemi jako byl 3.9. Pohár Líšnice, následuje 10.9. Podzimní Stableford a přichází na řadu Mistrovství GKL, 17. - 18.9. na rány, 24. - 25.9. na jamky. Mezi tím se ještě výběr hráčů GKL zúčastní 20. ročníku tradičního Hvězdičkového turnaje v Bechyni. To ještě není všechno, protože 15.9. bude turnaj Hezká hra a 28.9. Champagne Tour. Také stále běží Středeční seniorské devítky a HCP dny o líšnického vlka. Soutěživí hráči se přímo uturnajují.

Tímto vás zvu na naše turnaje, protože sezóna se pomalu chýlí ke konci a golfové úspěchy na většinu z nás teprve čekají.

Výsledky Poháru Líšnice :

Účast nebyla ohromující protože turnaj je na rány. Zúčastnilo se celkem 23 hráčů v kategoriích muži 0 - 18,4, 18,5 - 36 a ženy 0 - 36.

Vítězství mezi ženami si vybojovala Kim Hofmanová před Monikou Hodinovou a Annou Urešovou.

V mužích HCP 18,5 - 36 zvítězil Pavel Král před Petrem Šamánkem a Leonardem Hepnerem.

V kategorii HCP 0 - 18,4 z hráčů GKL se nikdo na stupně vítězů neprobojoval. Zvítězil Vít Krejčiřík z Pražského Diamond Golf Klubu před Pavlem Bošem z Mariánských Lázní a Davidem Fousem z Malevilu.

Fotografie naleznete v sekci Fotogalerie.