« PŘEDCHOZÍ 01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08 , 09 , 10 .. 64 DALŠÍ »

Oslavy 90 let GKL od založení klubu

FOTOGALERIE

Vážení golfisté,

v sobotu 9. června se uskutečnily na našem hřišti oslavy k 90. výročí od založení našeho klubu. Obsáhlejší článek uveřejním po jeho zpracování naší redakční radou.

Celý den se vydařil, bylo nádherné slunečné počasí, kapacita golfového turnaje byla naprosto vyčerpaná a odpolední program splnil i ty nejnáročnější požadavky. Jenom kvůli teplu nestačilo ani sedm píp dostatečně rychle chladit nápoje a žízniví golfisté museli na pití stát fronty. Což ovšem svědčí o mimořádném zájmu přítomných o odpolední program.

Slavnostní den zahájil náš pan prezident Petr Gottwald a následně se ujal slova pan Ondřej Havelka, který se také účastnil ranního turnaje a většinu odpoledne vtipně moderoval. Od 11. hodin probíhaly v areálu klubu soutěže, prodávaly se klobouky a nejen dětem se malovaly na obličej různé ozdoby a podoby. V odpoledních hodinách přijelo všech 14 hudebníků kapely Melody Makers i s piánem a po nezbytných úpravách svého zevnějšku, se nám rozjela hudební produkce nejvyšší kvality. V přestávkách mezi jednotlivými bloky písniček probíhalo vyhlašování soutěží, odměňování zasloužilých pracovníků a projevy hostů. Obrovský zájem byl o tombolu, do které se podařilo shromáždit velice atraktivní ceny a lístky byly vyprodány do posledního kusu. O chutné pohoštění se postaral pan Klikorka se svými lidmi z restaurace Panský Dvůr z Řitky. Také proběhlo nezbytné focení všech účastníků oslav z vysokozdvižné plošiny.

Slavnostní den byl ukončen v 18 hod, hudebníci ještě stihli sbalit své nástroje a v 18.30 přišla, k velké radosti pana greenkeepera, průtrž mračen, po které na zbývajících dobrovolnících uklízejících stoly a židle, nezbyla nit suchá. Prostě den se vydařil a věřím, že všichni co nás navštívili, tak nikdo tohoto dne stráveného na našem hřišti, nelitoval.

Zdeněk Polavka

Texas Scramble

Vážené golfistky a golfisté,

dovoliji si vás pozvat na tradiční červnový Texas čtyřčlených týmů, který se koná na našem hřišti v sobotu 30. června 2018. Jedná se o zábavnou formu hry, ve které se dosahuje výsledků, o kterých se nám, jednotlivcům, může jen zdát. Zde se ukáže co dokáže sehraný kolektiv hráčů.

Přihlášky eviduje recepce GKL.

Turnaj 90 let GKL - Startovní listina je na stránkách ČGF

Vážení členové,

na golfový turnaj Texas scramble se již není možné přihlásit, kapacita turnaje je vyčerpaná.

v sobotu 9.6.2018 pořádáme u příležitosti oslav 90. výročí založení klubu golfový turnaj ve formátu Texas Scramble. Zvu vás k účasti na tomto turnaji, přijďte si zahrát a podpořit svůj klub startovným ve výši 500,- Kč, kterým přispějete na pořádání oslav. Přestože turnaj bude mít společenský formát, budeme hrát o velmi hodnotné ceny od firem Nikon, Mazda a dalších sponzorů. Za tento příspěvek každý hráč dostane bohatou snídani, oběd, dárkový balíček a ochutná Portské víno. Soutěž je týmová - tří nebo čtyř hráčů. Nemáte li spoluhráče, nezoufejte, soutěžním výborem budou sestavena nová družstva nebo už přihlášená budou doplněna do počtu čtyř hráčů.

Více informací naleznete v propozicích tohoto turnaje.

Zdeněk Polavka

Pozvánka na turnaj.

Propozice turnaje.

« PŘEDCHOZÍ 01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08 , 09 , 10 .. 64 DALŠÍ »
detail