« PŘEDCHOZÍ 01 .. 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 .. 140 DALŠÍ »

Tomáš Kotrč vítězí

FOTOGALERIE

V sobotu 12. října se na Kaskádě v Jinačovicích u Brna odehrál poslední turnaj premiérového ročníku Golfové Túry Dospělé Mládeže (GTDM), na němž byl vyhlášen i celkový vítěz série, líšnický Tomáš Kotrč , jenž si tak s předstihem zajistil právo startu ve všech základních turnajích Czech Golf Amateur Tour 2014.

Na Kaskádě  přinesl rovných 80 ran, čímž zvítězil o jedinou ránu před domácím Jiřím Nakládalem z GC Brno. S odstupem dalších šesti ran skončil na třetím místě Lukáš Kounovský (GCMAP).

A je náš !

FOTOGALERIE

Ve dnech 12. a 13. října se konal již 17tý ročník hvězdičkového turnaje mezi družstvy Golfových klubů z Bechyně, Poděbrad, Semil a Líšnice. Vítěz tohoto utkání se stává na rok držitelem putovního poháru. Minulý rok tuto trofej získali hráči ze Semil, kteří si snad mysleli, že ji mají napořád. Ovšem ve finále narazili na supersilný team hráčů Líšnice, kteří jim uštědřili drtivou porážku 6 : 1.

Průběh utkání : sobota 12.10. nastoupily Semily proti Bechyni a zvítězily Semily 4,5 : 2,5. V druhém utkání hrála Líšnice proti Poděbradům a zvítězila Líšnice 5 :2. V neděli 13.10. hrála vítězná družstva o 1. místo a poražená o 3. místo. V souboji o 3. místo zvítězila Bechyně nad Poděbrady 5,5 :1,5. Výsledek utkání o 1. místo je už popsán výše. Ve vítězném teamu GK Líšnice byli pánové Čámský, Hakl, Pospíšil, Eisler, Vopička, Gottwald, Glatz, Novák, Tichý a bratři Vozkové. Gratulujeme k ročnímu zisku poháru.

Na další fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

Setkání členů síně slávy ČGF

FOTOGALERIE

Ve čtvrtek 10.10.2013 se sešli členové síně slávy ČGF k přátelskému posezení v historické klubovně Golfového klubu Líšnice

Šest z jedenácti žijících členů Síně slávy ČGF strávilo příjemný čtvrtek 10. října na Líšnici. Důvodem už druhého setkání lidí, jejichž zásluhy o rozvoj našeho golfu - po stránce sportovní, funkcionářské a diplomatické - jsou nesmírné, byla výměna názorů s novým vedením ČGF.

Všichni přítomní si slíbili, že se na Líšnici přesně za rok - 10.10.2014 - určitě sejdou znovu.