« PŘEDCHOZÍ 01 .. 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 .. 140 DALŠÍ »

Začal turnajový měsíc na Líšnici

FOTOGALERIE

Vážení golfisté,

v sobotu 3.9. 2016 začala série golfových turnajů na našem hřišti. Měsíc září je přímo nabitý soutěžemi jako byl 3.9. Pohár Líšnice, následuje 10.9. Podzimní Stableford a přichází na řadu Mistrovství GKL, 17. - 18.9. na rány, 24. - 25.9. na jamky. Mezi tím se ještě výběr hráčů GKL zúčastní 20. ročníku tradičního Hvězdičkového turnaje v Bechyni. To ještě není všechno, protože 15.9. bude turnaj Hezká hra a 28.9. Champagne Tour. Také stále běží Středeční seniorské devítky a HCP dny o líšnického vlka. Soutěživí hráči se přímo uturnajují.

Tímto vás zvu na naše turnaje, protože sezóna se pomalu chýlí ke konci a golfové úspěchy na většinu z nás teprve čekají.

Výsledky Poháru Líšnice :

Účast nebyla ohromující protože turnaj je na rány. Zúčastnilo se celkem 23 hráčů v kategoriích muži 0 - 18,4, 18,5 - 36 a ženy 0 - 36.

Vítězství mezi ženami si vybojovala Kim Hofmanová před Monikou Hodinovou a Annou Urešovou.

V mužích HCP 18,5 - 36 zvítězil Pavel Král před Petrem Šamánkem a Leonardem Hepnerem.

V kategorii HCP 0 - 18,4 z hráčů GKL se nikdo na stupně vítězů neprobojoval. Zvítězil Vít Krejčiřík z Pražského Diamond Golf Klubu před Pavlem Bošem z Mariánských Lázní a Davidem Fousem z Malevilu.

Fotografie naleznete v sekci Fotogalerie.

Golfové soustředění mládeže v Myštěvsi

FOTOGALERIE

Ve dnech 21. - 26. srpna proběhl již tradiční golfový tábor v Myštěvsi. Zúčastnilo se 24 dětí s tříčlenným doprovodem trenérů. Letošní počasí golfu přálo a proto mládež trénovala jen se z ní kouřilo. Také to bylo vidět na výsledcích z pěti turnajů pořádaných na úpravu hedikepu. Většina z hráčů svůj HCP zlepšila a dva hráči získali osvědčení ke hře.

Naše skupina byla personálem myštěvského zámku vyhodnocena jako nejpořádnější a nejhodnější za všech letošních účastníků. Také hra našich mládežníků budila náležitou pozornost skupiny místních nutrií, které se denně chodili na jejich hru dívat a na závěr se přišel jejich zástupce (viz foto) s našimi hráči rozloučit.

Více fotografií naleznete ve Fotogalerii.

2. vydání Zpravodaje GKL

Vážení členové Golfového klubu Líšnice,

dostává se vám do ruky 2. vydávání ZPRAVODAJE GKL. V tomto čísle se dozvíte o úpravě reciprocity mezi námi a Motolem, velký prostor je dán k diskuzi o keřích na hřiši, kde by výbor GKL uvítal i vaše připomínky, pár rad od našich trenérů, trocha historie a informace o již odehraných a budoucích turnajích na našem hřišti.

Vaše náměty a připomínky můžete zasílat na adresu zpravodaj@gkl.cz.