« PŘEDCHOZÍ 01 .. 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 .. 140 DALŠÍ »

Turnaj Greenkeepera 2016

FOTOGALERIE

Vážené členky a členové GKL,

závěr golfové sezóny tradičně ukončujeme podzimním cross country turnajem nazvaným Turnaj Greenkeepera. Letošní ročník bude již 23. Na tomto turnaji si můžete vyzkoušet, jak se kdysi hrávalo na líšnickém hřišti. Dráhy se různě křižují, míčky létají všemi směry a všude se pohybují hráči v roztodivných kostýmech z dob minulých. Pro bezpečnost hráčů se hraje pouze železy. Na závěr turnaje si každý vylosuje nějaký dárek, většinou jiný než ráno donesl.

Přijďte se pobavit, vyzkoušet prapodivné dráhy jamek a nasát atmosféru let minulých. Počet míst je omezen na 40, každý donese zabalený dárek a smí se hrát pouze železy.

Těšíme se na vás 22. října od 10 hod.

Zdeněk Polavka

Speciální nabídka pro členy GKL

FOTOGALERIE

Vážení členové,

do konce roku 2016 je pro vás dohodnuta speciální cena green fee v Golfovém Resortu Lázně Bohdaneč, kde se nachází 18 jamkové mistrovské hřiště.

Členové GKL  si zde mohou zahrát 18 jamek pouze za 300,-kč.

Tato mimořádná nabídka platí do konce roku 2016.

Zde si můžete prohlédnout stránky Golf Resortu Lázně Bohdaneč.

Výsledky Mistrovství klubu na jamky 2016

FOTOGALERIE

O víkendu 24. - 25. září 2016 proběhlo Mistrovství GKL na jamky. Několik kvalifikovaných hráčů se nemohlo účastnit, protože souběžně probíhaly celostátní závěrečné Masters.

Na základě kvalifikačního turnaje, kterým bylo Mistrovství klubu na rány, bylo vytvořeno pořadí hráčů a hráček k nasazení do pavouka Mistrovství GKL na jamky.

Ženy : 1. Denisa Pavlíková, 2. Kim Hofmanová, 3. Anna Urešová, 4. Kateřina Hradečná, 5. Lucie Zicháčková, 6. Nikola Kutová, 7. Amálie Hradečná, 8. Lenka Sojková.

Muži : 1. Josef Kubíček, 2. Karel Eisler, 3. Jaroslav Spozdil, 4. Tomáš Jucovič, 5. Karel Vopička, 6. Marek Babšický, 7. Vladimír Hepner, 8. Aleš Vozka, 9. Josef Šulc, 10. David Fous, 11. Dušan Šulc, 12. Ondřej Král, 13. Radek Matoušek, 14. Vladimír Sojka, 15. Mirek Zicháček, 16. Josef Kubát.

Počasí po oba hrací dny bylo ideální, sluníčko svítilo a na hřišti se se zrodilo pár překvapivých výsledků. Z prvního kola postoupili očekávaně hráči J. Kubíček, K. Vopička, T. Jucovič, J. Spozdil, M. Babšický, K. Eisler a neočekávaně Josef Šulc, který udolal Aleše Vozku 3/2 spolu s Davidem Fousem, který zvítězil nad Vladimírem Hepnerem 3/2. Ve druhém sobotním kole se už lámal chleba, protože postupující budou hrát v neděli o medaile. Většina favoritů si počínala suverénně a vyhrála už na 14. jamce. J. Kubíček, M. Babšický a K. Eisler už byli dávno v klubovně když na 19. jamce vyhrál nejzkušenější matador Karel Vopička nad perspektivním mladíkem Tomášem Jucovičem.

V ženách se žádné překvapení nekonalo a do nedělní soutěže postoupily Denisa Pavlíková, Kateřina Hradečná, Anna Urešová a Kim Hofmanová.

Nedělní semifinále zahájily ženy a v 9.00 hod se utkaly D. Pavlíková s K. Hradečnou a A. Urešová s Kim Hofmanovou. V prvním duelu zvítězila D. Pavlíková 4/2 a ve druhém K. Hofmanová 2/1. V odpoledním finále a titul Mistr GKL na jamky pro r. 2016, získala v kategorii žen, Denisa Pavlíková 6/5, na druhém místě se umístila Kim Hofmanová a na třetím místě skončila Kateřina Hradečná.

V mužích si postup do finále vybojoval Josef Kubíček nad Karlem Vopičkou a Marek Babšický, který na 19. jamce udolal Karla Eislera. Boj o mistra klubu dotáhl do vítězného konce na 16. jamce Josef Kubíček, druhý je Marek Babšický a souboj Karlů o 3. místo vyhrál Karel Eisler.

Josef Kubíček tímto vítězstvím získal tzv. double, protože vyhrál letos i Mistrvství GKL na rány.

Letní slunečné počasí přineslo pěkný i napínavý golf, atmosféra mezi hráči byla přátelská ale soutěživá a několik fotografiíí najdete ve FOTOGALERII.

Všen hráčům i divákům chci poděkovat účast na letošním mistrovství a pro r. 2017 věřím, že nalezením vhodnějšího termínu se nám zúčastní i hráči, kterým letošní termín kolidoval s celostátními zavěrečnými turnaji.

Kompletní výsledky všech zápasů najdete zde.