XXIV. ročník Memoriálu Hanno Tondera

V sobotu 3. června 2017 se za krásného počasí uskutečnil již XXIV. ročník Memoriálu Hanno Tondera. Tohoto tradičního turnaje se zúčastnilo 33 hráčů ve třech kategoriích. Turnaj se hraje, jak je zvykem, zásadně na rány a proto obdiv patří hlavně hráčům s vyššími hendikepy, kteří musí jamku dohrát za každé situace. Před a hlavně po turnaji jsme si poslechli několik historek ze života Hanno Tondera. S těmito historickými zajímavostmi nás seznámil pan Prokop Sedlák, který se s Hanno Tonderem znal osobně a který také na závěr sklidil od hráčů hlasitý potlesk.

K výsledkům. V kategorii Muži HCP 0 - 18,4. Zde po vyrovnaném boji zvítezil Jaroslav Spozdil před Josefem Kubíčkem se shodným počtem ran 73. Třetí se umístil Zdeněk Polavka se 78 ranami. V kategorii Muži HCP 18,5 - 36 zvítězil Alexander Eltsov před Romanem Wurstem a Miloslavem Boučkem. V kategorii Žen HCP 0 - 36 se s velkým náskokem jako první umístila Kim Hofmanová před Monikou Hodinovou a Evou Tichou.

Turnaj proběhl za krásného počasí, hriště bylo v perfektním stavu, po hře jsme dostali dobrý oběd a tak tento příjemně strávený den byl všemi hráči hodnocen velmi pozitivně.

Zároveň bych rád členy GKL i nečleny pozval na červnový Texas Scramble 10.6., který se koná jako týmová soutěž čtveřic. Potom bude následovat červencová prázdninová turnajová přestávka.

Všechny zdraví a pěkný golf přeje Zdeněk Polavka

Více fotografií najde ve FOTOGALERII.

detail